Sahipsiz token ANKA

Taraftar’larının ve klübün ilgisizliğinden kiripto para piyasa’sında yerini alır almaz fiyatı taban yaptı. ANKA token’e kim sahip çıkacak merak konusu. Doğal olarak Sahipsiz token ANKA nereye gidiyor sorusunu sormadan edemiyoruz.


Kiripto para dünya’sına Bitci.com ‘da başlayan token ilk darbeyi bitci borsasından gördü. Halka arz edileceği tarihte oldukça talep gören ve bu sayede bitci.com server’larının aşırı yüklenmesi sonucu altyapısı yetersiz olan borsa bu yoğun isteği kaldıramayıp sistem çökmesi ile sonuçlanınca farklı çözüm yolları arayışına girdi.

ANKA Token’in Halka arzı.


Bitci.com kullanıcılarının mağduriyetini gidermek için 30 milyon kadar tokeni kullanıcıları arasında Airdrop yaparak paylaştırdı. Tekrar benzer sıkıntı yaşamamak için bir sonraki tarihi gizli tutmayı tercih etti.


Halk ile buluşma günü ve saati konusunda aslında bizim beklentimiz Başkent ekibine yakışan bir tarih ve saatti 19 Mayıs günü saat 19:19 fakat yapmadılar.

Klüp Yönetimi bu konuda sessiz kaldı.

Klüp yönetimi. Klüplerine ve kripto paralarına ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Resmi internet sitelerinin giriş sayfası hala o tarihlerden kalma. Yönetimde bir değişikliğe gidelecek ve o yüzden mi ? ikinci planda kaldı sorusunda akıllarda soru işareti bırakıyor.

ANKA Token
Resmi web sitesi Ekran görüntüsü

Taraftarlar’dan sahipsiz token ANKA nereye gidiyor sorusuna cevap gelmiyor !

MKE Ankaragücü, Ankara’nın Süper Lig’de mücadele eden futbol takımı. 1910 yılında kurulan MKE Ankaragücü’nün, 1911’de kurulan tam anlamıyla 1922’de faaliyete geçen futbol şubesidir. Maçlarını 22.000 kapasiteli Eryaman Stadyumu’nda oynamaktadır. Türkiye’nin en eski ve en köklü futbol kulüplerinden birisidir.

Bugüne kadarkazandığı 1 Türkiye Futbol Şampiyonası, 2 Türkiye Kupası ve 1 Türkiye Süper Kupası şampiyonluğu bulunmaktadır.

Yağmur, çamur demeden takımına gönül veren takımla sevinip üzülen fakat her şeye rağmen kalbinden hiç çıkarmayan taraftar. Anka tokene biraz daha sahip çıkamayı düşünse hem klüpleri kazanacak hemde kendileri yada en azından ANKA’nın durumu bu kadar vahim olmazdı.

ANKA GRAFİK
Sahipsiz token ANKA

MKE ankaragücü takımının yöneticisinden taraftarına kadar bu tokeni buralardan daha yukarılara taşımasını ümit ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.